Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi

Güzel Sanatlar Bölümü


Güzel Sanatlar Bölümü Tiyatro öğretim elemanı, aynı zamanda Güzel Sanatlar Bölüm Başkan Yardımcısı olan Okt. Dr. Cavit POLAT için veda yemeği düzenlendi.

Güzel Sanatlar Bölümü akademik ve idari personelinin katılı ile gerçekleştirilen veda yemeğinde önce Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı Okt. Ali KOÇ tarafından bir konuşma yapıldı. Bu konuşmada Güzel Sanatlar Bölümünün yıllar içerisinde KSÜ'ye yaptığı katkılar vurgulanırken, Okt. Dr. Cavit POLAT'ın Tiyatro alanında yaptığı çalışmalar anlatıldı ve yaptığı 14 yıllık hizmet için kendisine teşekkür edildi. Konuşma sonunda Güzel Sanatlar Bölümü Başkanı tarafından Okt. Dr. Cavit POLAT'a bir teşekkür belgesi takdim edildi. Daha sonra Kahramanmaraş'a özgü bakır işlemeli Çay Seti hediye edildi.

Tüm Güzel Sanatlar Bölümü elemanlarının sırayla söz almasından sonra Okt. Dr. Cavit POLAT'da söz alarak tüm arkadaşlarına bir teşekkür konuşması yaparak hediyeler takdim etti.

Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine Yardımcı Doçent Doktor olarak atanan arkadaşımıza yeni görev yerinde başarılar dileriz. Yeni görev yerinde Dekan Yardımcısı olarak da görev yapacak olan Yrd. Doç. Dr. Cavit POLAT'a sağlık ve mutluluklar dileriz.